Cookie beleid GJS

De website van GJS is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies. Hieronder de cookies waar we je toestemming voor nodig hebben. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Facebook Toestaan Niet toestaan

Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
22 sep 19.30 Dussense Boys 35+1 GJS 35+2 co 2-0
22 sep 20.00 GJS 35+2 FC Right-Oh 35+1 co 1-5
22 sep 20.30 Be Ready 35+1 GJS 35+2 co 0-1
22 sep 21.00 GJS 35+2 Almkerk 35+1 co 1-2
06 okt 19.30 Dussense Boys 35+1 GJS 35+2 co 0-2
06 okt 20.00 GJS 35+2 Be Ready 35+1 co 0-0
06 okt 20.30 Almkerk 35+1 GJS 35+2 co 1-0
06 okt 21.00 GJS 35+2 FC Right-Oh 35+1 co 1-2
03 nov 19.30 Be Ready 35+1 GJS 35+2 co 0-3
03 nov 20.00 GJS 35+2 FC Right-Oh 35+1 co 0-3
03 nov 20.30 Almkerk 35+1 GJS 35+2 co 3-0
03 nov 21.00 GJS 35+2 Dussense Boys 35+1 co 4-3
17 nov 19.30 FC Right-Oh 35+1 GJS 35+2 co 0-0
17 nov 20.00 GJS 35+2 Almkerk 35+1 co 0-4
17 nov 21.00 Be Ready 35+1 GJS 35+2 co 1-3
17 nov 21.30 GJS 35+2 Dussense Boys 35+1 co 2-0
01 dec 19.30 Dussense Boys 35+1 GJS 35+2 co 1-0
01 dec 20.00 GJS 35+2 FC Right-Oh 35+1 co 0-0
01 dec 20.30 Almkerk 35+1 GJS 35+2 co 1-0
01 dec 21.00 GJS 35+2 Be Ready 35+1 co 1-0
15 mrt 19.30 GJS 35+2 Heukelum 35+1 co 1-0
15 mrt 20.30 Herovina 35+1 GJS 35+2 co 1-2
15 mrt 21.00 GJS 35+2 Unitas 35+1 co 0-0
15 mrt 21.30 Hardinxveld 35+1 GJS 35+2 co 5-0
05 apr 19.30 GJS 35+2 Heukelum 35+1 co 0-0
05 apr 20.30 Unitas 35+1 GJS 35+2 co 0-2
05 apr 21.00 GJS 35+2 Hardinxveld 35+1 co 1-0
05 apr 21.30 Herovina 35+1 GJS 35+2 co 4-1
19 apr 19.30 Herovina 35+1 GJS 35+2 co 1-2
19 apr 20.00 GJS 35+2 Hardinxveld 35+1 co 0-1
19 apr 21.00 Heukelum 35+1 GJS 35+2 co 0-3
19 apr 21.30 GJS 35+2 Unitas 35+1 co 3-0
24 mei 19.30 GJS 35+2 Heukelum 35+1 co 1-0
24 mei 20.30 Herovina 35+1 GJS 35+2 co 0-0
24 mei 21.00 GJS 35+2 Hardinxveld 35+1 co 1-0
24 mei 21.30 Unitas 35+1 GJS 35+2 co 0-1
31 mei 19.30 GJS 35+2 Unitas 35+1 co 2-0
31 mei 20.30 Herovina 35+1 GJS 35+2 co 0-1
31 mei 21.00 GJS 35+2 Hardinxveld 35+1 co 1-0
31 mei 21.30 Heukelum 35+1 GJS 35+2 co 0-0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!