Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
3 dec 15:00 GJS 1 Alblasserdam 1
2 dec 20:00 GJS 35+1 Raptim 35+1
2 dec 21:00 GJS 35+1 Unitas 35+1
2 dec 20:30 Ameide 35+1 GJS 35+1
2 dec 19:30 Lekvogels 35+1 GJS 35+1
3 dec 12:15 GJS 2 Nieuw Lekkerland 2
3 dec 13:45 GJS 3 Schelluinen 2
3 dec 14:30 Tricht 4 GJS 4
3 dec 15:15 GJS 7 tegen 7 Training .
3 dec 9:00 GJS JO6/JO7 GJS Van Ekeren Kuiper CL
3 dec 11:00 SV Meerkerk JO19-1 GJS JO19-1
3 dec 14:00 Be Ready JO18-1 GJS JO18-1
3 dec 14:00 GJS JO18-2 GDC JO18-1
3 dec 12:00 GJS JO17-1 Sleeuwijk JO17-1
3 dec 12:30 SJO Linge jeugd JO16-1 GJS JO16-1
3 dec 12:00 GJS JO16-2 VVAC JO16-1
3 dec 10:15 GJS JO15-1 Nivo Sparta JO15-1
3 dec 10:15 GJS JO15-3 IFC JO15-2
3 dec 11:45 GJS JO14-1 Groot-Ammers JO14-1
3 dec 10:00 GJS JO14-2 Ameide JO14-1JM
3 dec 8:30 Drechtstreek JO14-3 GJS JO14-3
3 dec 8:30 GJS JO13-1 SV Meerkerk JO13-1
3 dec 8:30 Asperen JO13-1 GJS JO13-2
3 dec 8:30 GJS JO13-3 ASWH JO13-10
3 dec 12:00 GJS JO12-1 Nivo Sparta JO12-1
3 dec 9:30 Theole JO12-1 GJS JO12-2
3 dec 8:30 Kozakken Boys JO12-2 GJS JO12-3
3 dec 10:15 GJS JO12-4 MVV'58 JO12-2
3 dec 9:00 Arkel JO11-1 GJS JO11-1
3 dec 10:15 GJS JO11-2 Kozakken Boys JO11-1
3 dec 12:00 GJS JO11-3 ASWH JO11-4
3 dec 10:15 GJS JO11-4 SteDoCo JO11-2
3 dec 10:00 LRC JO11-3 GJS JO11-5
3 dec 8:30 SV Meerkerk JO11-2 GJS JO11-6
3 dec 10:15 GJS JO10-1 LRC JO10-1
3 dec 10:00 SVS'65 JO10-1JM GJS JO10-2
3 dec 10:15 GJS JO10-3 Theole JO10-3
3 dec 9:00 Arkel JO10-1JM GJS JO10-4
3 dec 8:30 GJS JO10-5 Groote Lindt JO10-2
3 dec 8:30 GJS JO10-6 Sleeuwijk JO10-1JM
3 dec 9:45 RCD JO10-4 GJS JO10-7
3 dec 10:15 SC Everstein JO9-1 GJS JO9-1
3 dec 8:30 GJS JO9-2 Arkel JO9-1
3 dec 8:30 MVV'58 JO9-1 GJS JO9-3
3 dec 10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO9-1 GJS JO9-4
3 dec 8:30 GJS JO9-5 Hardinxveld JO9-2
3 dec 8:30 GJS JO9-6 SteDoCo JO9-2
3 dec 8:30 Asperen JO8-1 GJS JO8-2
3 dec 8:30 GJS JO8-3 Unitas JO8-2
3 dec 8:30 Kozakken Boys JO8-2 GJS JO8-4
3 dec 10:00 NOAD'32 MO17-1 GJS MO17-1
3 dec 12:30 Ameide MO15-1 GJS MO15-1
3 dec 8:30 GJS MO15-2 LRC MO15-1 (9-tal)
3 dec 13:45 Asperen VR1 GJS VR1
2 dec 19:30 GJS VR30+1 SteDoCo VR30+1
2 dec 20:00 Leerdam Sport'55 VR30+1 GJS VR30+1
2 dec 20:30 GJS VR30+1 Asperen VR30+1
2 dec 20:00 Riethoven VR18+1 GJS VR18+1
2 dec 20:30 GJS VR18+1 EFC VR18+1
2 dec 21:00 Waalre VR18+1 GJS VR18+1
2 dec 21:30 GJS VR18+1 De Raven VR18+1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!