Cookie beleid GJS

De website van GJS is in technisch beheer van VoetbalAssist en gebruikt cookies om jouw bezoek makkelijker en persoonlijker te maken. Hieronder een overzicht van de noodzakelijke en optionele cookies waar je toestemming voor kunt geven. Lees ons cookiebeleid voor meer informatie.

Functionele cookies

Voor een goede werking van de website worden deze cookies altijd geplaatst.

Analytische cookies

Google analytics Toestaan Niet toestaan

Marketing cookies

Binnen de site worden er op dit moment geen marketing cookies gebruikt.

Coördinatoren GJS

Coördinatoren GJS

De coördinatoren staan onder verantwoordelijkheid van Roy Waalboer, bestuurslid Voetbaltechnische zaken, 
tc@gjs-gorinchem.nl

Functie Contactpersoon Mailadres
HJO Bovenbouw Richard den Ouden hjo@gjs-gorinchem.nl
Coordinator senioren

Ernö Kalmar

erno@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO19 (2006/2005) Gerben Hoeve gerben@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO16/17 (2008/2007) Yuri Wanders yuri@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO14/15 (2010/2009) Martijn Nap martijn@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO13 (2011) Susanne Deijs susanne@gjs-gorinchem.nl
     
HJO Onderbouw Arco van Oord, Nino van Beekom, Romano Calor hoofdopleidingen@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO12 (2012) Ymke Bogerd / Kiona Waalboer kiona@gjs-gorinchem.nl of ymke@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO11 (2013) Marc van den Ham marc@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO10 (2014) Frank Flint  frank@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO9 (2015) Sven Lentjes sven@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO8 (2016) Saïdjah de Kuiper / Jaco Schipper saidjah@gjs-gorinchem.nl of jaco@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO7 (2017 Arne van Iperen arne@gjs-gorinchem.nl
Coördinator JO6 (2018 en jonger) Thom Ditewig Thom@gjs-gorinchem.nl
Coördinator meiden Sjoerd Goedhart sjoerd@gjs-gorinchem.nl
Coördinator vrouwen Maartje Wassink maartje@gjs-gorinchem.nl
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!