Programma

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
11 dec 14:00 Wilhelmina'26 1 GJS 1
11 dec 15:30 GJS 35+1 SV Meerkerk 35+1
11 dec 12:00 De Alblas 2 GJS 2
14 dec 20:00 Ameide 2 GJS 2
11 dec 13:45 GJS 3 Hardinxveld 5
11 dec 13:45 GJS 5 Nivo Sparta 4
11 dec 15:30 GJS 6 Schelluinen 3
11 dec 15:30 GJS 7 Peursum 6
11 dec 15:00 GJS 7 tegen 7 Onderlinge wedstrijdjes .
11 dec 14:45 MEC'07 3 GJS 8
11 dec 14:30 SV Meerkerk 6 GJS 9
11 dec 11:45 GJS JO19-1 TSV Gudok JO19-2
11 dec 11:30 VVGZ JO19-3 GJS JO19-2
11 dec 13:45 GJS JO17-1 De Alblas JO17-1
11 dec 14:30 BZS JO17-1 GJS JO17-2
15 dec 19:00 Right'Oh JO17-1 GJS JO17-3
11 dec 9:45 GJS JO17-3 Training .
11 dec 12:00 GJS JO15-1 De Alblas JO15-2
11 dec 12:00 GJS JO15-2 SteDoCo JO15-2
15 dec 19:00 GJS JO15-2 GRC-14 JO15-1
11 dec 8:30 TSC JO15-3 GJS JO15-3
11 dec 10:00 GJS JO14-1 B.V.V. JO14-1JM
11 dec 10:30 Heukelum JO14-1 GJS JO14-3
11 dec 13:45 RKTVC JO13-1 GJS JO13-1
11 dec 8:30 GJS JO13-2 BZS JO13-1
11 dec 10:00 GJS JO12-1 Oranje Wit JO12-2
11 dec 8:30 SVW JO12-1 GJS JO12-2
11 dec 10:30 Woudrichem JO12-2 GJS JO12-3
11 dec 8:30 Sleeuwijk JO12-2 GJS JO12-4JM
11 dec 8:30 GJS JO12-5 SV Noordeloos JO12-1
11 dec 10:00 GJS JO11-1 Drechtstreek JO11-2
9 dec 19:00 GJS JO11-1 Groot-Ammers JO11-1
11 dec 11:45 GJS JO11-2 Heerjansdam JO11-1
11 dec 9:00 BZC'14 JO11-2 GJS JO11-3
11 dec 11:45 GJS JO11-4 Kozakken Boys JO11-3
11 dec 8:30 GJS JO10-1 Drechtstreek JO10-7
11 dec 10:00 GJS JO10-2 Nivo Sparta JO10-1
11 dec 10:00 Sleeuwijk JO10-1 GJS JO10-3
11 dec 8:30 GJS JO10-4 Tricht JO10-1
11 dec 9:45 RCD JO10-4 GJS JO10-5
11 dec 10:00 GJS JO10-6 Vuren JO10-1
11 dec 10:00 GJS JO9-1 Theole JO9-2
11 dec 8:30 GJS JO9-2 Woudrichem JO9-1
11 dec 9:30 Unitas JO9-2 GJS JO9-3
11 dec 8:30 GJS JO9-4 HHC '09 JO9-1JM
11 dec 8:30 GJS JO9-5 GJS JO9-6
11 dec 8:30 GJS JO9-7 Emplina MO9-1
11 dec 12:00 GJS MO17-1 BZS MO17-1
11 dec 9:00 De Zwerver MO13-1 GJS MO13-1
11 dec 13:45 GJS VR1 Die Haghe VR1
11 dec 10:00 GJS VR2 Asperen VR1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!